Новгород-Сіверського району Чернігівської області

Пенсійний фонд України

05 Вересня, 2022 р., 15:56
- Якщо пенсіонер виїде за кордон не на ПМЖ, а тимчасово на час війни – чи припинять йому виплату пенсії?
29 Серпня, 2022 р., 12:20
Пенсії учасникам бойових дій (УБД) – дещо особливий вид виплат. Призначення таких пенсій має низку особливостей, які часто бувають не до кінця зрозумілими та викликають запитання
25 Серпня, 2022 р., 08:12
Пенсіонери можуть самостійно змінити спосіб отримання пенсійних виплат. Для цього необхідно скористатися вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду.
17 Серпня, 2022 р., 12:12
Три кроки відділяють українців похилого віку від отримання головного  документа, який підтверджує статус пенсіонера.
12 Серпня, 2022 р., 17:00
Як повідомила начальник Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Світлана Симанчук Постановою  Правління Пенсійного фонду України «Про порядок оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії», зокрема, передбачається, що пенсійні посвідчення виготовляються на підставі заяви на виготовлення пенсійного посвідчення особи, якій призначено пенсію, що подається до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем перебування особи на обліку як одержувача пенсії.
08 Серпня, 2022 р., 12:31
Чи може пенсіонер отримувати виплату за кордоном, якщо виїхав на постійне місце проживання? Пенсію можна отримувати якщо в країні, де перебуває пенсіонер, укладена міжнародна угода чи договір з Україною.
01 Серпня, 2022 р., 15:16
Учасники бойових дій мають право на достроковий вихід на пенсію за віком після досягнення чоловіками 55 років, жінками – 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків і не менше 20 років у жінок.
25 Липня, 2022 р., 14:16
Повна або часткова втрата здоров’я дає людині право на отримання статусу непрацездатного (обмежено працездатного) і оформлення пенсії по інвалідності. Пенсія по інвалідності призначається незалежно від того, коли настала інвалідність, а її розмір залежить від отриманої групи інвалідності.
18 Липня, 2022 р., 14:51
15 липня 2022 року набули чинності оновлені правила подання відомостей про трудову діяльність застрахованих осіб в електронній формі, затверджені постановою правління Пенсійного фонду від 01.06.2022 № 8-3 «Про порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок».
13 Липня, 2022 р., 11:24
Тим, хто не отримує пенсію, після досягнення пенсійного віку її можуть призначити автоматично – без звернення до Пенсійного фонду.