Пенсійний фонд України

31 Травня, 2022 р., 10:26
Виплата перерахованих пенсій буде проводитись, починаючи з червня з доплатою за квітень та травень.
24 Травня, 2022 р., 08:06
Урядом затверджено постанову Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 №540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», яка передбачає порядок виплати з державного бюджету разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.
11 Травня, 2022 р., 21:51
Пенсіонери зі статусом внутрішньо переміщеної особи (ВПО) та пенсією до 3000 грн будуть пріоритетною категорією під час призначення додаткової грошової підтримки від ООН.
11 Травня, 2022 р., 21:51
Ветерани та жертви нацистських переслідувань отримають щорічну разову грошову допомогу. Про це повідомило Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.
04 Травня, 2022 р., 17:46
Перерахунки з 01.03.2022
04 Травня, 2022 р., 17:43
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області повідомляє, що нарахування пенсій та їх фінансування у березні та квітні 2022 року проведено своєчасно та в повному обсязі.
04 Травня, 2022 р., 17:42
Пенсійним фондом України забезпечено своєчасне фінансування пенсійних виплат, навіть в умовах воєнного стану.  В повному обсязі профінансовано виплати за березень та квітень. Так, 25 березня цього року було  профінансовано в повному обсязі пенсії за квітень по Чернігівській області.
18 Квітня, 2022 р., 14:35
У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання.