Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

Фонд соціального страхування

26 Квітня, 2022 р., 10:44
Для родини медичного працівника з Хмельницької області, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував одноразову страхову виплату за рахунок коштів державного бюджету.
26 Квітня, 2022 р., 10:43
Майже два мільярди гривень лікарняних було виплачено Фондом соціального страхування України з початку війни. Допомоги по тимчасовій втраті працездатності за 55 днів війни отримали 498,8 тисячі українців з усіх куточків України, зокрема зон активних бойових дій.
26 Квітня, 2022 р., 10:42
Допомога по вагітності та пологах виплачується Фондом соціального страхування України попри воєнний стан, евакуацію працівниці, неможливість формування роботодавцем заяви та навіть у разі виходу у декрет після призупинення дії трудового договору на час війни.
22 Квітня, 2022 р., 14:48
Після відновлення роботи Електронного реєстру листків непрацездатності, доступ до якого призупинявся на початку війни, деякі електронні лікарняні залишились у статусі «закритий» попри вичерпання строків.
22 Квітня, 2022 р., 14:48
Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Чернігівській області продовжують роботу попри умови воєнного стану.
21 Лютого, 2022 р., 09:58
Кабінет Міністрів України затвердив бюджет Фонду соціального страхування України на 2022 рік.
21 Лютого, 2022 р., 09:57
За підсумками січня 2022 року середньоденний розмір допомоги від Фонду соціального страхування України за лікарняними листками склав 401 гривню – на 28,2 грн більше, ніж у тому ж місяці минулого року.
16 Лютого, 2022 р., 10:37
Фонд соціального страхування України 14 лютого завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за січень. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 195 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються у наступному місяці за попередній.
16 Лютого, 2022 р., 10:35
За підсумками першого місяця 2022 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування лікарняні листки, видані у зв’язку із вагітністю та пологами, тривалістю майже один мільйон днів.