Фонд соціального страхування

13 Грудня, 2022 р., 16:44
З початку війни на підприємствах України зафіксовано 754 постраждалих внаслідок бойових дій працівників (+7 за останній тиждень).
13 Грудня, 2022 р., 16:43
Аби батьки могли бути поруч із хворою дитиною, Фонд соціального страхування України компенсує працюючим українцям втрачений заробіток за час догляду рідних.
13 Грудня, 2022 р., 16:42
Фонд соціального страхування України гарантує страховий захист для всіх українських працівників. Навіть якщо ви захворіли у свій перший робочий день, ФССУ оплатить допомогу за лікарняним у повному обсязі.
13 Грудня, 2022 р., 16:41
Допомоги за лікарняними та декретні виплати продовжують фінансувати в умовах воєнного стану. Їх здійснює Фонд соціального страхування України – виплати нараховуються в повному обсязі попри недоотримання частки від ЄСВ відносно плану з початку повномасштабної війни.
08 Грудня, 2022 р., 12:04
З початку війни на підприємствах України зафіксовано 747 постраждалих внаслідок бойових дій працівників (+10 за останній тиждень).
08 Грудня, 2022 р., 12:04
Електронний лікарняний має статус «закритий» з дня свого створення і змінює його на «готово до сплати» у день видачі – тобто через сім днів після дати закриття для лікарняних по тимчасовій непрацездатності і через сім днів після дати відкриття – для лікарняних по вагітності та пологах.
08 Грудня, 2022 р., 12:03
З 01 грудня 2022 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 600 грн до 2 684 гривень.
01 Грудня, 2022 р., 14:02
З початку війни на підприємствах України зафіксовано 737 постраждалих внаслідок бойових дій працівників (+9 за останній тиждень).
01 Грудня, 2022 р., 14:02
Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж листопада отримали майже 170 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. Виплати профінансовано вчасно та в повному обсязі для потерпілих з усієї України, зокрема тимчасово окупованих територій.