Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

Фонд соціального страхування

04 Січня, 2022 р., 09:00
За час лікування гострого професійного захворювання на COVID-19 медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які інфікувались під час виконання посадових обов’язків, Фонд соціального страхування України надає допомогу по тимчасовій втраті працездатності у розмірі 100% середнього доходу незалежно від тривалості стажу.
04 Січня, 2022 р., 08:59
За оперативними підсумками 2021 року понад 10 тисяч осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання були забезпечені курсом санаторно-курортного лікування за кошти Фонду соціального страхування України.
04 Січня, 2022 р., 08:58
Можна виділити декілька категорій працівників, яким роботодавець має забезпечити проходження медичного огляду:
24 Грудня, 2021 р., 12:43
23 грудня  Фонд соціального страхування України направив 1 мільярд 750 мільйонів гривень фінансової допомоги з державного бюджету на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання.
24 Грудня, 2021 р., 12:43
За підсумками 11 місяців 2021 року середньоденний розмір допомог, які Фонд соціального страхування України фінансує за лікарняними листками, зріс на 11,4% для лікарняних у разі хвороби, травми, самоізоляції від COVID-19 чи догляду за хворими рідними, та на 18,5% для лікарняних по вагітності та пологах.
22 Грудня, 2021 р., 15:38
Трапляється, що ім’я в е-лікарняному несуттєво відрізняється від паспортних даних – пропущена буква у прізвищі, відсутній апостроф, Євгенівна замість Євгеніївна тощо. Це означає, що була допущена помилка при заключенні декларації із сімейним лікарем – дані з декларації вносяться до реєстру пацієнтів та використовуються при створенні медичних висновків, на підставі яких формуються е-лікарняні
22 Грудня, 2021 р., 15:37
Відсьогодні в особистих кабінетах роботодавців почали з’являтись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня по 20 грудня. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово і займе трохи часу, однак багато роботодавців уже можуть приступити до призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.
22 Грудня, 2021 р., 15:36
Аби упередити поширення коронавірусної інфекції Фонд соціального страхування України компенсує усім застрахованим особам незалежно від місця роботи втрачений за час самоізоляції від COVID-19 заробіток. З початку пандемії вже майже 154 тисячі українців знаходились на оплачуваній за кошти Фонду самоізоляції після контакту з хворими.
20 Грудня, 2021 р., 14:02
Для родини завідувача відділення закладу охорони здоров’я з Волинської області, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України сьогодні профінансував одноразову страхову виплату за рахунок коштів державного бюджету у розмірі 1 мільйон 702 тисячі 500 гривень.
20 Грудня, 2021 р., 14:00
Новгород-Сіверське відділення – робочий орган управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, що обслуговує страхувальників та потерпілих Новгород-Сіверської та Семенівської територіальних громад. Робота відділення спрямована на виконання статутних завдань, а саме: фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб, проведення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей, забезпечення застрахованих осіб та потерпілих на виробництві медичними, соціальними послугами та послугами з реабілітаційного і санаторно-курортного лікування.