17 Травня, 2022 р., 09:06
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан 10 травня в прямому ефірі на UA:Перший розповів про проблеми житлово-комунального господарства громад у період воєнного стану та запропонував законодавчі кроки для покращення матеріального стану комунальних підприємств.
11 Травня, 2022 р., 21:48
Війна суттєво вплинула на життя українців, змінила звичний нам плин життя та зіштовхнула з новими викликами і завданнями. Працівникам системи безоплатної правової допомоги також довелося  підлаштовуватись під нові реалії дійсності та, навіть в скрутні часи, робота не зупинялась.
11 Травня, 2022 р., 21:44
Шановні мешканці Семенівської ОТГ, які перебувають на військовому обліку у другому відділі Новгород-Сіверського  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі - РТЦК та СП).
04 Травня, 2022 р., 17:38
3 травня Верховна Рада України прийняла Закон № 7312 «Про внесення змін до статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
27 Квітня, 2022 р., 13:53
29 квітня о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
26 Квітня, 2022 р., 10:47
ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС! ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ! 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася жахлива катастрофа, що змінила долі мільйонів українців. Але смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих, хто зійшовся в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі.
22 Квітня, 2022 р., 14:53
У березні кількість платежів онлайн за газ від побутових клієнтів постачальників, що працюють під брендом “ТВІЙ ГАЗЗБУТ”, зросла на 19%. Загалом же за останній рік цей показник виріс аж на 45%.
22 Квітня, 2022 р., 14:52
Дія вашого тарифу завершиться 30 квітня 2022 року. Тож, розповідаємо, що робити далі:
18 Квітня, 2022 р., 14:30
19 квітня о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання: