ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ

18 Листопада, 2022 р., 15:43
А це кожен 4-й з тих, хто звернувся за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості. Крім того, її фахівцями до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 1463 особи, ще 1416 - скеровано на професійне навчання. Про такі підсумки роботи обласної служби зайнятості протягом січня-жовтня 2022 року повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.
18 Листопада, 2022 р., 15:42
Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 165 внутрішньо переміщених осіб отримають 67 роботодавців Чернігівщини. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 17 листопада.
10 Листопада, 2022 р., 14:10
Шукаєте роботу? Серед наявних в базі вакансій служби зайнятості обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам. До переліку найбільш затребуваних увійшли:
08 Листопада, 2022 р., 15:00
Про це повідомила очільниця обласної служби зайнятості Лідія Падалка. Йдеться про організацію органами місцевого самоврядування спільно з військовим командуванням суспільно корисних робіт у період воєнного стану.
08 Листопада, 2022 р., 14:59
Підготувати кадри і укомплектувати вакансії КП «Чернігівському тролейбусному управлінню» служба зайнятості допомагає не вперше. За її направленням 12 безробітних чернігівців, серед яких 3 жінки, освоїли нову для них професію «Водій тролейбуса» у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
08 Листопада, 2022 р., 14:57
ТОП високооплачуваних вакансій від служби зайнятості:
03 Листопада, 2022 р., 15:26
Таку норму передбачає Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці», який набув чинності 29 жовтня поточного року.
03 Листопада, 2022 р., 15:25
31 Жовтня, 2022 р., 12:27
Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 149 внутрішньо переміщених осіб отримають 64 роботодавці Чернігівщини. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 27 жовтня.
06 Жовтня, 2022 р., 09:05
З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»). Зокрема, мінімальна заробітна плата зросла у місячному розмірі до 6700 гривень. У зв’язку з цим розмір заробітної плати у вакансіях, а також при залученні до суспільно корисних робіт не може бути нижче ніж 6700 грн (за умови відпрацювання повного робочого часу).