ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ

29 Серпня, 2022 р., 11:00
Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій. Більшість вільних робочих місць у переробній промисловості, сільському господарстві, оптовій та роздрібній торгівлі. Насамперед роботодавці області потребують водіїв, трактористів, яким готові платити до 20 000 грн, а також слюсарів, яким обіцяють до 12 000 грн. Затребувані також швачки із заробітною платою до 12 000 грн, електргазозварники – до 12 400 грн, продавці – до 7 000 грн, підсобні робітники – до 8 600 грн. Доволі високі шанси знайти роботу і професіоналам. Є вакансії для лікарів різного профілю, бухгалтерів, інженерів тощо.
05 Серпня, 2022 р., 14:07
Знання державної мови – обов’язок кожного українця і важлива професійна якість людей багатьох професій. Вільне володіння рідною мовою підвищує вашу конкурентоспроможність на ринку праці, розширює можливості щодо працевлаштування та кар’єрного росту. Тому російськомовним шукачам роботи у службі зайнятості радять вивчати рідну мову. Допоможе в цьому «Є-мова» (https://emova.language-ua.online/)
27 Липня, 2022 р., 14:22
Юридична консультація – це завжди актуально, а тим паче під час воєнного стану, коли багато людей опинилися у складній життєвій ситуації, і у них накопилося чимало питань. Шанс отримати відповіді на них з’явився у безробітних на семінарах, які організовує служба зайнятості спільно з благодійним фондом «Право на захист».
27 Липня, 2022 р., 12:12
На Чернігівщині вже понад 100 громадян подали заяви на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу через портал «Дія». Виконавцями цієї державної програми є Мінекономіки, Ощадбанк і Державна служба зайнятості.
22 Липня, 2022 р., 14:11
Аби добре заробляти, не обов’язково шукати роботу за межами області, а то й країни. На Чернігівщині є чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити пристойну заробітну плату.
21 Липня, 2022 р., 14:06
Бажаєте вдосконалити свою українську мову або опанувати її з «нуля», навчитися грамотно писати та гарно говорити? Пропонуємо ознайомитися з добіркою безкоштовних мовних онлайн-ресурсів.
20 Липня, 2022 р., 08:03
Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 120 внутрішньо переміщених осіб отримають 52 роботодавців області. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 19 липня.
20 Липня, 2022 р., 08:03
13 Липня, 2022 р., 12:16
У зв’язку з воєнною агресією попит на робочу силу суттєво скоротився, але попри складну ситуацію роботодавці Чернігівщини потребують фахівців і можуть запропонувати гідну роботу. Отже, кому роботодавці Чернігівщини готові платити найбільше і скільки саме?
13 Липня, 2022 р., 12:14
На початок липня в області налічувалось 13 тис. безробітних – на 5% більше, ніж рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 27 осіб.