Фонд соціального страхування

15 Липня, 2022 р., 08:13
За оперативними даними упродовж першого півріччя 2022 року за допомогами у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності від Фонду соціального страхування України звернулись понад 1,5 мільйона українців. У середньому за цей період кожен з них провів на лікарняних майже 11 оплачуваних за кошти ФССУ днів.
08 Липня, 2022 р., 16:11
Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж червня отримали понад 184 тисячі потерпілих на виробництві та членів їх родин.
08 Липня, 2022 р., 16:11
З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 200 випадків травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.
08 Липня, 2022 р., 16:10
Державний страховий захист від Фонду соціального страхування України зберігається для працевлаштованих українців попри воєнний стан. З початку війни Фонд виплатив застрахованим особам з усієї України понад п’ять мільярдів гривень лікарняних і декретних – допомоги від ФССУ отримав майже один мільйон українців.
04 Липня, 2022 р., 10:37
З 01 липня 2022 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 481 гривні до 2 600 гривень.
04 Липня, 2022 р., 10:36
Перед початком зернозбиральних робіт керівники сільськогосподарського виробництва усіх форм власності спільно з представниками відповідних структурних підрозділів МВС та ДСНС повинні організувати перевірку сільськогосподарських угідь та прилеглих ділянок на предмет наявності снарядів, вибухових пристроїв та інших предметів і матеріалів, що створюють або можуть створити загрозу працівникам сільського господарства (особливо у зонах, прилеглих до ведення бойових дій).
01 Липня, 2022 р., 08:12
З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 180 випадків травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.
01 Липня, 2022 р., 08:11
Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати щомісячні страхові виплати для тисяч потерпілих, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях. На цьому наголосили під час робочої зустрічі представників соціального партнерства у правлінні Фонду і виконавчої дирекції ФССУ.
24 Червня, 2022 р., 15:18
З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 173 випадки травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.
24 Червня, 2022 р., 15:17
Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж червня вже отримали 162,8 тисячі потерпілих на виробництві та членів їх родин.