Фонд соціального страхування

08 Червня, 2022 р., 08:13
За оперативними даними з початку війни українці провели понад 400 тисяч днів, доглядаючи за хворими дітьми і родичами. Фонд соціального страхування України компенсує втрачений за цей час заробіток, починаючи з першого дня і за весь час догляду.
02 Червня, 2022 р., 10:14
З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 154 випадки травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.
02 Червня, 2022 р., 10:13
Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.
30 Травня, 2022 р., 08:29
Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж травня отримали 185,6 тисячі потерпілих на виробництві та членів їх родин.
25 Травня, 2022 р., 08:35
Фонд соціального страхування України перерахував лікарняні і декретні допомоги для 2 712 працівників підприємств Маріуполя – це перші виплати для маріупольців, які вдалось здійснити після російського вторгнення у місто. Загалом на рахунки вже направлено 11,7 мільйона гривень допомог, готуються наступні виплати.
25 Травня, 2022 р., 08:34
З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 142 випадки травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.
20 Травня, 2022 р., 18:06
Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за квітень – станом на 17.05.2022 щомісячні виплати отримали понад 144 тисячі потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже 832 мільйона гривень квітневих страхових виплат.
17 Травня, 2022 р., 08:58
З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 132 випадки травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.
17 Травня, 2022 р., 08:54
Від початку війни фахівці Фонду соціального страхування України не призупиняли роботу ні на день, часто виконуючи свої обов’язки попри активні бойові дії, тимчасову окупацію та навіть зруйновані будівлі. Про це Тетяна Михайленко, директор виконавчої дирекції ФССУ, розповіла під час робочої зустрічі із заступником голови правління Фонду Наталією Землянською. Участь у зустрічі також взяв заступник директора Максим Рожанковський.
10 Травня, 2022 р., 14:55
Для вагітних працівниць, які виїхали за кордон через війну, Фонд соціального страхування України профінансує декретні допомоги, навіть якщо вони не встигли оформити лікарняний в Україні.