09 Червня, 2021 р., 08:08
На розгляді у комітеті Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики знаходяться п’ять законопроектів - №5244, №5244-1, №5244-2, №5244-3 та №5364. Вони регулюють питання щодо визначення рівня / місця спрямування податків. Перші три законопроекти пропонують, щоб ПДФО зараховувався безпосередньо за місцем реєстрації співробітників підприємств.
08 Червня, 2021 р., 10:04
Однією з основних причин виникнення переплат пенсії з вини пенсіонера є несвоєчасне повідомлення в органи Пенсійного фонду про факт працевлаштування.
07 Червня, 2021 р., 16:35
Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана восьма сесія міської ради восьмого скликання, яка планується відбутись 17 червня 2021 року об 11-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.
07 Червня, 2021 р., 12:24
Витоки газу на внутрішніх мережах є причиною половини викликів аварійної служби 104. У «Чернігівгазі» наголошують: така аварійність мереж пов’язана з відсутністю їхнього вчасного технічного обслуговування. З 2015 року у тарифах на розподіл газу, затверджених НКРЕКП, не передбачені кошти на обслуговування внутрішніх мереж споживачів.  За чинним українським законодавством, відповідальність за внутрішні мережі - не лише газові, а й всі інші, та газове обладнання у приватних будинках і квартирах несуть їхні власники. Для цього вони мають укласти угоду на виконання робіт з технічного обслуговування внутрішніх мереж з організацією, яка має відповідні дозволи і ліцензії.
06 Червня, 2021 р., 14:40
Завершилось будівництво асфальтної дороги по вул. Польовій.
06 Червня, 2021 р., 14:38
На території Семенівської громади відремонтовано відрізок автодороги з села Погорільці до села Тополівка, який був одни з найгірших в громаді. Також нове асфальтне покриття отримали мешканці села Тополівки!
06 Червня, 2021 р., 08:00
Шановні журналісти!
04 Червня, 2021 р., 14:49
Гроші на газ зможуть виграти клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут», які в червні перейдуть на тариф «Твій газ Рівномірний платіж». З 01 по 30 червня 2021 року компанія запускає акцію «Рівномірний підключай — Газ вигравай!»