24 Травня, 2021 р., 09:05
З 1 по 30 червня триватиме українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у понад 30 країнах.
21 Травня, 2021 р., 16:32
Сьогодні розпочато другий етап будівництва дороги по вул. Польова.
21 Травня, 2021 р., 16:03
Комунальним підприємством «Семенівське» проводяться роботи з ліквідації сміттєзвалища в районі вулиці Приозерна.
21 Травня, 2021 р., 12:43
21 травня 2021 року у приміщенні Семенівського міського палацу культури пройшла нарада за участю директорів сільських будинків культури та завідувачів сільських клубів з проблемних питань.
21 Травня, 2021 р., 12:06
25 травня 2021 року на базі  ПрАТ «Кремінь» смт Парафіївка Прилуцького району відбудеться обласна нарада по кормозаготівлі та розвитку молочного скотарства.
21 Травня, 2021 р., 08:05
Через дії Уряду та «Нафтогазу» 120 міст, де проживають 5 млн людей, вже в травні залишаться без гарячої води, а восени - без опалення. На Чернігівщині це щонайменше 9 міст: Чернігів, Ніжин, Сновськ, Корюківка, Носівка, Борзна, Городня, Прилуки та Новгород-Сіверський.
21 Травня, 2021 р., 08:04
Міжопалювальний період – найзручніший час для того, щоб провести обстеження та технічне обслуговування внутрішніх мереж газопостачання. Особливо це стосується приватних домоволодінь, які використовують газ для опалення.
20 Травня, 2021 р., 16:34
Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Семенівської міської ради прийнято рішення про погодження розміру батьківської плати та встановлення додаткових пільг за навчання дітей у КЗ «Семенівська дитяча музична школа» на 2021-2022 навчальний рік. Розмір батьківської плати залишився на рівні минулого навчального року.