20 Травня, 2021 р., 16:08
«Кабмін збирається закласти бомбу під стосунки центру та регіонів! У місцевих бюджетів хочуть забрати 5% тютюнового акцизу з роздрібної торгівлі!», - таку заяву на власній сторінці у Фейсбуці зробив виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
20 Травня, 2021 р., 15:39
Кожен третій четвер травня, у день вишиванки, ми вдягаємо це чудове вбрання – барвисте творіння жіночих рук, демонструючи цим своє українство, приналежність до своєї нації.
20 Травня, 2021 р., 10:48
Сьогодні Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики.
20 Травня, 2021 р., 08:57
На виконання заходів Комплексної Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки «Чернігівщина конкурентоспроможна», затвердженої рішенням другої (позачергової) сесії Чернігівської обласної ради восьмого скликання від 26.01.2021 № 5-2/VIIІ (із змінами), в області з 18 травня по 05 липня (включно) 2021 року проводиться щорічний обласний конкурс «Кращий товар Чернігівщини» - 2021 (далі - Конкурс).
20 Травня, 2021 р., 08:23
Від імені міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас зі святом національної єдності — Днем вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України!
19 Травня, 2021 р., 15:05
18 травня 2021 року відбувся брифінг заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка на тему: ”Нові умови призначення субсидій”
19 Травня, 2021 р., 12:40
18 травня у приміщенні колишньої Жадівської сільської ради пройшов семінар на тему «Розпочни свій бізнес»
19 Травня, 2021 р., 08:58
Традиційно у весняні травневі дні в Семенівці розквітають мистецькі таланти і демонструють свою виконавську майстерність виконавці з багатьох куточків України. Цьогоріч відбувся Х ювілейний відкритий Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж».
18 Травня, 2021 р., 15:24
При розлучення у громадян часто виникає питання щодо розподілу майна набутого під час шлюбу ( спільна сумісна власність) з таким питання неодноразово звертались також до Семенівського бюро правової допомоги.
18 Травня, 2021 р., 08:18
20 травня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання: