27 Квітня, 2021 р., 12:46
27 квітня під час позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Семенівської міської ради затвердили особливі вимоги до церковних богослужінь на Великдень, які проходитимуть в умовах карантину.
26 Квітня, 2021 р., 16:49
Умови оренди приміщення з двох кімнат на другому поверсі адміністративної будівлі Семенівської міської ради
26 Квітня, 2021 р., 15:20
Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана сьома сесія міської ради восьмого скликання, яка планується відбутись 6 травня 2021 року об 11-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.
26 Квітня, 2021 р., 14:58
Сьогодні, 26 квітня, вся Україна вшановує 35-ту річницю від дня  Чорнобильської трагедії, а цілий світ- Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу.
26 Квітня, 2021 р., 08:34
Чорнобильська катастрофа – екологічно-соціальна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року, розташованої на території України. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин.
23 Квітня, 2021 р., 14:31
Сьогодні, 23 квітня відбулось засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, яке пройшло під головуванням секретаря міської ради Олексія Желтобрюха. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
23 Квітня, 2021 р., 12:55
Наближається сумна дата для українського народу та всього світу - 35 роковини аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Після 26 квітня 1986 року світ розділився на «до» і «після». У ці дні ми вшановуємо людей, які, ризикуючи життям і здоров’ям, виконали свій святий обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління.
22 Квітня, 2021 р., 12:49
Якщо у Вас виникають питання з застосування пестицидів та агрохімікатів під час проведення польових робіт , то Вам просто необхідно прийняти участь в  онлайн-нараді, яка відбудеться 23 квітня поточного року о 14.00 годині. Ви зможете отримати відповіді на всі свої питання.
21 Квітня, 2021 р., 14:02
На початку квітня багато користувачів онлайн-сервісів зіткнулися зі складнощами при передачі показників лічильників газу. Чому так сталося? Холодна і затяжна зима призвела до різкого зростання споживання газу, а ринкові умови - до різкого стрибка цін в цей же період.