11 Травня, 2021 р., 09:42
Захист своє Батьківщини це одне з ключових завдань сьогодення кожного українця!
08 Травня, 2021 р., 18:28
В Тимоновицькому старостинстві розпочаті роботи по благоустрою населених пунктів, зокрема в с. Тимоновичі, вигребено буряни та залишки торішньої рослиності по вул. Перемоги та прибрано повалене дерево по вул. Шевченко.
08 Травня, 2021 р., 08:31
Станом на початок травня 88,5 тисяч споживачів заборгували 13,7 млн грн за отримані послуги з розподілу газу. АТ «Чернігівгаз» змушене стягувати ці борги у судовому порядку і наразі подало до суду 292 позови.
08 Травня, 2021 р., 08:25
Події травня 1945 року назавжди закарбувались у світовій історії та пам’яті тих, хто ціною власного життя боронив Батьківщину й світле майбутнє нащадків від нацизму.
07 Травня, 2021 р., 22:26
З метою виконання завдань із посилення обороноздатності та територіальної цілісності держави з 12 по 26 травня 2021 року на території Новгород-Сіверського району проходитимуть збори резервістів територіальної оборони, у яких братимуть активну участь і представники Семенівської територіальної громади.
06 Травня, 2021 р., 14:34
Чи можна самостійно замінити газові прилади та здійснити реконструкцію газової системи?
06 Травня, 2021 р., 08:57
Вже з четверга, 6-го травня, Чернігівська область потрапить у «помаранчеву» зону карантину. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
05 Травня, 2021 р., 16:41
05 травня на позачерговому засіданні виконавчого комітету прийнято ряд рішень з питань комунального майна, благоустрою, бюджетних питань, та ін.
05 Травня, 2021 р., 16:17
До уваги населення, керівників підприємств, установ та організацій