06 Червня, 2021 р., 14:38
На території Семенівської громади відремонтовано відрізок автодороги з села Погорільці до села Тополівка, який був одни з найгірших в громаді. Також нове асфальтне покриття отримали мешканці села Тополівки!
06 Червня, 2021 р., 08:00
Шановні журналісти!
04 Червня, 2021 р., 14:49
Гроші на газ зможуть виграти клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут», які в червні перейдуть на тариф «Твій газ Рівномірний платіж». З 01 по 30 червня 2021 року компанія запускає акцію «Рівномірний підключай — Газ вигравай!»
04 Червня, 2021 р., 08:01
Одним із напрямів державної підтримки є спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім'ї. Дотація надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.
03 Червня, 2021 р., 11:45
В Тимоновицькому старостинстві силами місцевих жителів та працівників старостинства в селі Луб"яне огороджено одно з трьох кладовищ цього села. Особлива подяка небайдужому жителю Сергієнко Миколі Анатолійовичу за допомогу та участь в цій справі.
03 Червня, 2021 р., 11:39
Сьогодні, 3 червня, відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням секретаря міської ради Олексія Желтобрюха.
02 Червня, 2021 р., 11:33
Цьогоріч у рамках святкування 30-річчя незалежності України за сприяння Міністерства розвитку громад та територій проводиться Всеукраїнський культурно-освітній марафон «Наша незалежність». Марафон  має на меті забезпечити поширення історичних фактів та матеріалів, які відіграли знакову роль у становлення незалежності України.
02 Червня, 2021 р., 11:28
Починається ремонт дороги по вул. Сотниківка (Пролетарська). До уваги мешканців вулиці - враховуючи обмеженість фінансових ресурсів місцевого бюджету протягом найближчих трьох років ми плануємо повністю оновити асфальтне покриття, ремонтувати будемо окремими ділянками.
02 Червня, 2021 р., 09:01
Семенівською міською радою 04 червня 2021 року в електронній системі PROZORRО проводиться аукціон з продажу об'єкта нерухомості комунальної власності, нежитлового приміщення (колишнього складу) в центрі міста по вул. Самойловича, буд. 2В за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінової пропозиції.