03 Липня, 2020 р., 14:44
Але кожен громадянин має право прийти особисто до будь якого сервісного центру Фонду для подання заяви на призначення пенсії за віком чи оформити ії автоматично через вебпортал.
03 Липня, 2020 р., 08:27
З тих чи інших причин ми втрачаємо речі, гроші і найстрашніше – документи. Втративши документи, ми часто не знаємо, що робити, хоча розуміємо, що пропажу необхідно якось оформити. Так, втративши водійські права, кожен шукає механізм їх повернення або відновлення. З яких же дій він складається?
01 Липня, 2020 р., 12:52
1 липня на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке провів секретар міської ради Олексій Желтобрюх, члени виконкому заслухали та затвердили план роботи виконавчого комітету Семенівської міської ради на ІІ півріччя 2020 року.
30 Червня, 2020 р., 16:28
У вівторок, 30 червня, під головуванням міського голови Сергія Деденка відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів та начальниками відділів міської ради.
30 Червня, 2020 р., 11:29
01 липня 2020 року о 11-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
25 Червня, 2020 р., 16:53
Про це наголосили учасники обласного конкурсу літературних творів  «Скажи «ні» зарплаті в конверті», проведеного за ініціативи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області та за сприяння Управління освіти і науки облдержадміністрації.
25 Червня, 2020 р., 11:32
Наш орієнтир – легальна робота в Україні
24 Червня, 2020 р., 16:55
У зв’язку зі збереженням спекотної та посушливої погоди відмічається збільшення кількості пожеж, спричинених легковажним ставленням людей до вогню (спалення сміття на території домоволодінь, розведення багать у непризначених місцях та інше).
24 Червня, 2020 р., 08:48
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, режим роботи структурних підрозділів  Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області ЗМІНЮЄТЬСЯ: