10 Липня, 2020 р., 15:12
10 липня члени виконкому зібрались на позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, де розглянули п'ятнадцять актуальних питань,  чотири з яких стосуються приватизації об’єктів комунальної власності. Головував на засіданні міський голова Сергій Деденко.
10 Липня, 2020 р., 11:08
Інформаційне повідомлення Семенівської міської ради про проведення продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації – окремого нерухомого майна – нежитлової будівлі лазні,    розташованої   за  адресою Чернігівська область, Семенівський район, с. Погорільці, вул. Лесі Українки, буд  18, що перебуває на балансі Семенівської міської ради, код за ЄДРПОУ 04062009,  адреса:  15400, Чернігівська область, м. Семенівка, вул.Червона Площа,буд. 6
10 Липня, 2020 р., 08:24
Працівники КП "Семенівське" працюють над ліквідацією ямковості на дорогах (закінчують Пряму), застосовують вже звичну дорожню емульсію.
09 Липня, 2020 р., 11:48
Вчора голова громади Сергій Деденко вручив відзнаку “Почесний громадянин Семенівщини” учаснику Великої Вітчизняної війни, ветерану Другої світової війни, Почесному пошуковцю, автору книг “Ім’я твоє – безсмертно” та “Поклонімося і мертвим, і живим” Анатолію Григоровичу Костюку.
08 Липня, 2020 р., 12:46
В понеділок в Семенівці спільними зусиллями підрозділу МЧС, комунального підприємства "Семенівське", ПСП "Степанич", компанії "Семенівка агро-плюс" та Сільгоспхімії гасили міське сміттєзвалище.
08 Липня, 2020 р., 12:25
10 липня 2020 року об 11-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
07 Липня, 2020 р., 12:14
За підтримки, Чернігівської обласної  благодійної організації «Аратта» Семенівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді була отримана благодійна допомога.
07 Липня, 2020 р., 12:11
Недотримання правил пожежної безпеки (випалювання сухостою, необережне поводження з вогнем, непогашений сірник, недопалок) може стати причиною масштабних пожеж.
06 Липня, 2020 р., 16:39
Сьогодні, 6 липня, міський голова Сергій Деденко провів щотижневу апаратну нараду з посадовими особами міської ради та керівниками структурних підрозділів.
03 Липня, 2020 р., 16:04
Семенівською міською радою відчужено, як об’єкт малої приватизації, нерухоме майно комунальної власності - будівлю колишнього сільського клубу, розташованого в селі Ферубки Семенівського району.