14 Липня, 2020 р., 16:40
Сьогодні керівники громади та району вшанували пам'ять загиблого в зоні проведення антитерористичної операції, нашого земляка Ігоря Кістерного.
14 Липня, 2020 р., 14:41
У понеділок, 13 липня, під керівництвом міського голови Сергія Деденка відбулась щотижнева апаратна нарада за участю посадових осіб та керівників структурних підрозділів міської ради, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
14 Липня, 2020 р., 14:00
Вже неодноразово Семенівська міська рада повідомляла про необхідність придбання лісового квитка, але хотілось внести ще раз деякі роз’яснення.
14 Липня, 2020 р., 12:45
З 1 липня ц.р. проведені перерахунки пенсій для 281,2 тис. пенсіонерів області. Середній розмір підвищення становить для цивільних пенсіонерів - 38,81 грн, для військових - 120.87 грн. Перераховані пенсії виплачуватимуться пенсіонерам у визначену їм дату, починаючи з 4 липня.
14 Липня, 2020 р., 11:59
На виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням сьомої сесії Чернігівської обласної ради сьомого скликання від 20.12.2016 № 6-7/VII (із змінами і доповненнями), в області з 08 липня по 06 серпня 2020 року проводиться щорічний обласний конкурс «Кращий товар Чернігівщини» - 2020 (далі - Конкурс).
14 Липня, 2020 р., 10:52
Семенівська міська рада запрошує всіх заготівельників побічних лісових ресурсів (гриби лисички, ягоди чорниця), на засідання круглого столу з приводу  необхідності обов’язкового  придбання спеціального лісового квитка.
14 Липня, 2020 р., 08:28
Старший сержант Кістерний Ігор Миколайович (21.03.1987 – 14.07.2017) – командир відділення гранатометного взводу роти вогневої підтримки 13-го окремого мотопіхотного батальйону 58-ї окремої мотопіхотної бригади Оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України.
13 Липня, 2020 р., 16:32
Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно з працівниками головного оперативно-розшукового відділу Чернігівського прикордонного загону, підпроцесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області в рамках проведення операції«Акциз» з метою збільшення надходжень акцизного податку до державного бюджету здійснюються заходи, спрямовані навивільнення ринку підакцизної продукції від контрафактної та контрабандної продукції.
13 Липня, 2020 р., 14:29
Право на зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові) фізичної особи передбачено статтею 295 Цивільного кодексу України. Починаючи з 16-річного віку, людина має право на власний розсуд змінювати своє прізвище або ім’я. Проте за згодою батьків це можна зробити і в більш ранньому віці — у 14 років. Змінювати по батькові дозволяється у разі усиновлення або його скасування, якщо батько змінив своє ім'я чи відомості про нього, як про батька, були вилучені з актового запису про народження. Для того, щоб змінити ім’я чи прізвище, або те й інше, потрібно з відповідною заявою звернутися до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання. Одночасно із заявою необхідно подати наступні документи:
13 Липня, 2020 р., 11:27
Кабінет міністрів України 11 липня опублікував на своєму сайті змінену постанову з доданням заборони роботи після 23-ї та до 7-ї години ранку розважальних закладів і ресторанів. Постанова N588 датована 8 липня, проте оприлюднена 11 липня.