Новгород-Сіверського району Чернігівської області

22 Лютого, 2024 р., 11:15
Керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, комунальне підприємство" Семенівське" Семенівської міської ради доводить до відома споживачів інформацію про намір встановлення тарифів на надання послуг із поводження з твердими побутовими відходами.
21 Лютого, 2024 р., 10:39
Конкурс грантів «Залучення молодих чоловіків та жінок до процесу відновлення України через проведення молодіжних обмінів».
20 Лютого, 2024 р., 14:52
Запрошуємо на форум «Відновлення економіки Чернігівської області в умовах війни: діалог з бізнесом»
20 Лютого, 2024 р., 08:19
У понеділок, 20 лютого, в Україні уже вдесяте відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні.
16 Лютого, 2024 р., 10:46
Український інститут національної пам’яті до 10-річчя від початку російсько-української війни підготував інформаційні матеріали.
16 Лютого, 2024 р., 08:06
Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й за інформаційний простір. Російська інформаційна експансія посилилась з початком повномасштабного вторгнення. Тобто, росіяни намагаються досягти власних національних інтересів методом беззбройного проникнення в інформаційну сферу.
15 Лютого, 2024 р., 14:36
Згідно з наказом Міністерства енергетики України №292 від 29.09.2023р. про "Порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку" та Постановою НКРЕКП від 05.12.23 р. № 2291 «Про затвердження Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем» затверджений порядок та процедура проведення технічного обслуговування (ТО) газових мереж у дво- та багатоквартирних будинках.
15 Лютого, 2024 р., 11:41
Зверніть увагу, що в умовах воєнного стану особливості здійснення державного контролю та притягнення до відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю встановлені Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».
15 Лютого, 2024 р., 08:20
15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій, пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів, день пам’яті усіх, хто виконував свій військовий обов’язок та брав участь у збройних конфліктах на території інших держав. Один з таких конфліктів, що забрав життя тисяч молодих людей — стала війна в Афганістані. Сьогодні, це 35-а річниця виведення військ з території Республіки Афганістан.