28 Червня, 2024 р., 13:19
Сьогодні, 28 червня, – річниця з дня загибелі Захисника України, нашого земляка, Димерлія Олега Петровича.
28 Червня, 2024 р., 08:00
Це особлива дата, коли ми вшановуємо наш основний закон, який визначає права і свободи громадян, принципи демократії та правової держави. Конституція України є фундаментом нашої незалежності, суверенітету та розвитку як держави.
27 Червня, 2024 р., 16:21
Департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації повідомляє, що 26 червня 2024 року на офіційному сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України опубліковано оголошення, що прийом заявок на спеціальну бюджетну субсидію для аграріїв, які мають у власності від 3 до 100 корів (усіх напрямів продуктивності) у розмірі 7 тис. грн на кожну голову та спеціальної бюджетної субсидії для аграріїв, які утримують маточне поголів’я кіз та/або овець від 5 до 500 голів у розмірі 2 тис. грн на одну голову, розпочнеться у п’ятницю 28-го червня 2024 року, о 12 годині (раніше початок прийому оголошувався на 27 червня).
27 Червня, 2024 р., 09:34
Департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації повідомляє, що 24 червня 2024 року на офіційному сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України опубліковано оголошення, що 25-го червня 2024 року, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі (далі - ДАР) розпочнеться прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.
25 Червня, 2024 р., 09:14
Освітньою платформою Національного Фестивалю “Код Нації” оголошується проведення тестування на знання Конституції України, яке присвячене 28-й річниці прийняття Конституції нашої Держави.
25 Червня, 2024 р., 08:08
Розпочався конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей через систему БПД: прийом документів до 27 червня. Про це повідомляють в Координаційному центрі з надання правничої допомоги.
25 Червня, 2024 р., 08:08
До уваги власників пасік!
24 Червня, 2024 р., 11:33
25-26.06.2024 року з 08.30 до 16.00 в приміщенні їдальні школи 1 видаватиметься гуманітарна допомога (продуктові набори) внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані як ВПО та на даний час проживають в м. Семенівка. Допомога видаватиметься за кількістю довідок ВПО. З собою необхідно мати оригінал цієї довідки.
21 Червня, 2024 р., 08:00
Сергій Швед народився 8 червня 1975 року в селі Жадове Семенівської громади Новгород-Сіверського району. У 1992 році закінчив місцеву середню школу. Протягом 1993-1994 років проходив строкову військову службу. Довгий час працював водієм у сільськогосподарському підприємстві ім. Чкалова.