Новгород-Сіверського району Чернігівської області

26 Січня, 2024 р., 16:31
Національною соціальною сервісною службою України протягом 2023 року розроблено інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі, які розміщено за наступними посиланнями:
26 Січня, 2024 р., 13:05
ПРОБАЦІЯ – ЦЕ:
26 Січня, 2024 р., 08:14
Капітан поліції Петро Нікітенко розповів про основні напрямки діяльності дільничних офіцерів поліції: оперативне реагування на заяви та повідомлення громадян, надання допомоги в межах своїх повноважень в тому числі громадянам потерпілим від ворожих обстрілів, профілактичної роботи щодо попередження домашнього насильства.
23 Січня, 2024 р., 10:06
Відповідно до пункту 3 розділу VI «Інформування споживачів у процесі розгляду органом місцевого самоврядування заяви» Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 12.09.2018 року №239, повідомляємо, що рішенням виконавчого комітету Семенівської міської ради від 19 січня 2024 року №19 «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у м. Семенівка» встановлені тарифи на послуги комунального підприємства «Ревна» в наступному розмірі:
22 Січня, 2024 р., 11:30
Український народ протягом століть мріяв про незалежну єдину соборну державу. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки - об'єднання  східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу.
19 Січня, 2024 р., 09:51
Запрошуємо жителів громади долучитись до дослідження, яке проводить Благодійний фонд «Право на захист»  з метою виявлення потреб дітей, яким завдано фізичну шкоду здоров’ю внаслідок воєнних дій збройних конфліктів, військової агресії Російської Федерації проти України.
17 Січня, 2024 р., 12:32
І ось нарешті фінальна стадія!!! Проєкт Програми комплексного відновлення території Семенівської міської територіальної громади готовий. Всі стадії підготовки пройдені, період обговорення завершено! Тож з радістю запрошуємо Вас, разом з нами, переглянути презентацію проєкту даної Програми, прийняти участь в обговоренні та висловити свої думки, завтра 18.01.2024 року о 15:00 в приміщенні будинку культури  в малому залі.