21 Листопада, 2023 р., 09:29
Щорічно, 21 листопада ми віддаємо шану патріотизму й мужності українців, які виступили за захист демократичних цінностей, прав і свобод, національних інтересів нашої держави.
20 Листопада, 2023 р., 16:47
"Заряджені гідністю та жагою свободи!" Із цим гаслом Музей Майдану пропонує відзначати 10-ту річницю Революції Гідності.
19 Листопада, 2023 р., 08:30
Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства!
17 Листопада, 2023 р., 14:23
«Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Основні завдання — відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.
16 Листопада, 2023 р., 10:48
Департаментом кіберполіції спільно з волонтерами створено проект «МРІЯ» StopRussia Channel (https://t.me/+uhuMFjDH7lljM2Ey), який обʼєднує небайдужих громадян щодо протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.
14 Листопада, 2023 р., 08:00
Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 р. № 2136-IX (далі — Закон № 2136) визначено особливості трудових відносин працівників у період дії воєнного стану. Завдяки законодавчим рішенням, втіленим у цьому документі, встановлено порядок зміни істотних умов праці в умовах воєнного стану.
11 Листопада, 2023 р., 08:17
Микола був вчителем, а став військовослужбовцем. Товариський, порядний, працьовитий, розсудливий, він завжди мав свою точку зору, обдарований, розумний, закоханий у свою країну. Безмежна людяність – це стан його душі.
09 Листопада, 2023 р., 11:15
Макей Олексій Миколайович народився 1 травня 1979 року у місті Архангельск. Згодом родина переїхала на Чернігівщину до міста Семенівки.
27 Жовтня, 2023 р., 11:17
Відтепер споживачі Чернігівщини мають передавати показання лічильників газу через сервіси Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Оскільки 24 жовтня АТ «Чернігівгаз» перейшло під державне управління Групи Нафтогаз.