Новгород-Сіверського району Чернігівської області

11 Січня, 2024 р., 10:39
Керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, комунальне підприємство" Ревна" доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів (або встановити тарифи) на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, водовідведення .
10 Січня, 2024 р., 15:52
Щороку державний бюджет щонайменше недоотримує 100 млрд гривень внаслідок використання незадекларованої праці.
05 Січня, 2024 р., 11:15
24 грудня набув чинності Закон України  від 22.11.2023 № 3494-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань».
05 Січня, 2024 р., 09:40
Конфедерацією роботодавців України за сприяння Міжнародної організації праці практичний посібник для роботодавців «Працевлаштування осіб з інвалідністю» (надалі-Посібник), який має на меті кращу інтеграцію осіб з інвалідністю на робочі місця (https://bit.ly/46nqx0p).
03 Січня, 2024 р., 14:58
А найзручніший спосіб їх передачі - особистий кабінет my.grmu.com.ua. В будь-який час ви можете переглянути актуальну інформацію по вашому особовому рахунку.
03 Січня, 2024 р., 10:00
Виконавчий комітет Семенівської міської ради разом з  робочою групою, до якої долучилися всі бажаючі мешканці громади, на протязі 4 місяців активно працювали над розробкою проєкту Програми комплексного відновлення території Семенівської міської територіальної громади. Це була важка та клопітка робота, спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України, де були враховані побажання мешканців громади, отримані шляхом опитування.
01 Січня, 2024 р., 08:20
28 грудня 2023 року на 37 сесії Семенівської міської ради розглядався звіт поліцейського офіцера громади старшого лейтенанта поліції Аксьоненка Олексія Віталійовича, щодо забезпечення законності та правопорядку на території старостинських округів Семенівської територіальної громади за друге півріччя 2023 року.
25 Грудня, 2023 р., 09:01
Дорогі друзі! Усі ми щиро віримо, що Різдво Христове є свідчення перемоги добра над злом, що новонароджений Ісус захистить вистраждану українську землю від ворога.