Новгород-Сіверського району Чернігівської області

16 Лютого, 2024 р., 10:46
Український інститут національної пам’яті до 10-річчя від початку російсько-української війни підготував інформаційні матеріали.
16 Лютого, 2024 р., 08:06
Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й за інформаційний простір. Російська інформаційна експансія посилилась з початком повномасштабного вторгнення. Тобто, росіяни намагаються досягти власних національних інтересів методом беззбройного проникнення в інформаційну сферу.
15 Лютого, 2024 р., 14:36
Згідно з наказом Міністерства енергетики України №292 від 29.09.2023р. про "Порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку" та Постановою НКРЕКП від 05.12.23 р. № 2291 «Про затвердження Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем» затверджений порядок та процедура проведення технічного обслуговування (ТО) газових мереж у дво- та багатоквартирних будинках.
15 Лютого, 2024 р., 11:41
Зверніть увагу, що в умовах воєнного стану особливості здійснення державного контролю та притягнення до відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю встановлені Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».
15 Лютого, 2024 р., 09:01
З метою усунення фактів використання комуністичних, пропагандистських назв та врахування думки мешканців громади, враховуючи норми чинного законодавства, Семенівська міська рада Новгород-Сіверського району Чернігівської області інформує, про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць у населених пунктах Семенівської міської територіальної громади.
15 Лютого, 2024 р., 08:20
15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій, пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів, день пам’яті усіх, хто виконував свій військовий обов’язок та брав участь у збройних конфліктах на території інших держав. Один з таких конфліктів, що забрав життя тисяч молодих людей — стала війна в Афганістані. Сьогодні, це 35-а річниця виведення військ з території Республіки Афганістан.
14 Лютого, 2024 р., 15:33
Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради оголошує конкурс з вибору ВИКОНАВЦЯ РОБІТ відповідно до Договору про партнерство №7.2/2024/004, укладеного 31.01.2024 року, між Благодійною організацією «ZIEDOT.LV» та Відділом освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області по об’єкту:
14 Лютого, 2024 р., 12:03
Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, зареєстрував на сайті Верховної Ради України петицію про термінове прийняття законопроєкту №9560-1.
14 Лютого, 2024 р., 12:01
24 грудня 2023 року набув чинності Закон України від 22.11 2023 №3494-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань», яким змінено деякі норми законодавства, що регулюють питання надання відпусток, використання вихідних днів тощо.
13 Лютого, 2024 р., 12:18
Близько 17% звернень до системи БПД по отримання послуг представництва інтересів у судах та допомогу із складенням документів до суду — від ВПО. Найбільше — на Дніпропетровщині, у Києві та на Харківщині.