14 Листопада, 2023 р., 08:00
Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 р. № 2136-IX (далі — Закон № 2136) визначено особливості трудових відносин працівників у період дії воєнного стану. Завдяки законодавчим рішенням, втіленим у цьому документі, встановлено порядок зміни істотних умов праці в умовах воєнного стану.
11 Листопада, 2023 р., 08:17
Микола був вчителем, а став військовослужбовцем. Товариський, порядний, працьовитий, розсудливий, він завжди мав свою точку зору, обдарований, розумний, закоханий у свою країну. Безмежна людяність – це стан його душі.
09 Листопада, 2023 р., 11:15
Макей Олексій Миколайович народився 1 травня 1979 року у місті Архангельск. Згодом родина переїхала на Чернігівщину до міста Семенівки.
27 Жовтня, 2023 р., 11:17
Відтепер споживачі Чернігівщини мають передавати показання лічильників газу через сервіси Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Оскільки 24 жовтня АТ «Чернігівгаз» перейшло під державне управління Групи Нафтогаз.
26 Жовтня, 2023 р., 15:38
Клієнти ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» можуть передати показання газового лічильника будь-яким зручним для них способом, незалежно від наявності інтернету чи доступності центру обслуговування клієнтів.
25 Жовтня, 2023 р., 08:31
АТ «Чернігівгаз» стало 18-им підприємством, яке перейшло під контроль держави.
17 Жовтня, 2023 р., 10:38
17 Жовтня, 2023 р., 10:37