29 Вересня, 2023 р., 09:20
29 ВЕРЕСНЯ - День пам’яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту.
27 Вересня, 2023 р., 08:15
За підтримки програми EU4Business,  Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада  продовжують реалізацію проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану».
19 Вересня, 2023 р., 16:24
Запрошуємо підприємців Семенівської міської територіальної громади на вебінар «Податкове законодавство: актуальні питання для бізнесу та громад»
19 Вересня, 2023 р., 16:16
Соціальний проєкт покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць, та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.
19 Вересня, 2023 р., 08:14
Старший лейтенант Нікіта Целуйко народився 01 жовтня 1999 року в м. Семенівка Чернігівської області. Навчався в Семенівській гімназії №2, після закінчення 9 класів у 2015 році пішов навчатися до Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.
15 Вересня, 2023 р., 15:38
Діти – наш найцінніший скарб та наше майбутнє! Сьогодні, як ніколи, українські діти потребують захисту й уваги. Насамперед йдеться про їхнє психосоціальне благополуччя.
15 Вересня, 2023 р., 14:34
За підтримки програми EU4Business Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада  продовжує реалізацію проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану».
15 Вересня, 2023 р., 14:33
Національний банк України запустив нову хвилю благодійної акції “Смілива гривня”.
15 Вересня, 2023 р., 09:32
З лютого цього року з України, за даними ООН, виїхало понад 9 мільйонів громадян.
15 Вересня, 2023 р., 09:31
Відповідно до Порядку розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця (власника або уповноваженого ним органу, фізичної особи, яка використовує працю найманих працівників) у зв’язку з виявленням невідповідності працівника займаній посаді за станом здоров’я за наявності в нього права на призначення дострокової пенсії за віком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2022 року №1449, невідповідність працівника займаній посаді за станом здоров’я може бути підтверджена: