05 Липня, 2024 р., 15:49
З 08 липня 2024 року  в приміщенні ЗОШ №5 видаватиметься гуманітарна допомога (продуктові набори) особам з інвалідністю 1,2,3 групи, які проживають в Семенівській міській територіальній громаді.
01 Липня, 2024 р., 09:59
3 липня з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day) на території Чернігівської області планується проведення екологічного флешмобу «ЕКОЛОГІЯ В ДІЇ: ПАКЕТАМ ТОРБА!».
28 Червня, 2024 р., 22:18
Нідерландська неурядова гуманітарна  організація  ZOA планує надати підтримку внутрішньо переміщеним особам (ВПО), що перемістились після 24.02.2024 року до Семенівської громади. Підтримка здійснюється у вигляді допомоги з дровами та з кормами для худоби та птиці.
28 Червня, 2024 р., 13:19
Сьогодні, 28 червня, – річниця з дня загибелі Захисника України, нашого земляка, Димерлія Олега Петровича.