27 Січня, 2022 р., 14:14
Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» – це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.
27 Січня, 2022 р., 10:10
Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.  Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.
27 Січня, 2022 р., 08:40
Із 01 січня 2022 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2021 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що триватиме до 31 березня 2022 року включно.
27 Січня, 2022 р., 08:02
27 січня – скорботна дата. У цей день Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту - однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства ХХ сторіччя.
26 Січня, 2022 р., 14:53
27 січня о 13-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
26 Січня, 2022 р., 10:45
Проєкт «Норвегія-Україна» реалізується в нашій державі з 2003 року і за 17 років свого існування став одним із наймасштабніших міжнародних проєктів на території України. За 2015 рік перепідготовку пройшли понад 1000 військовослужбовці та члени їх сімей. Національний університет “Чернігівська політехніка” став 16-им закладом вищої освіти України, який доєднався до реалізації проєкту.
25 Січня, 2022 р., 15:22
У грудні минулого року поліцейські презентували Viber-бот “СтопНаркотик» для залучення користувачів інтернет-месенджеру у блокуванні роботи електронних адрес, що використовують зловмисники для незаконного збуту наркотиків.
25 Січня, 2022 р., 12:35
Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» обрало понад 3600 клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ». У грудні-листопаді ці споживачі сплатили за природний газ на 3,7 млн грн менше, ніж якби вони платили за фактичне споживання.
24 Січня, 2022 р., 14:43
Щорічно 22 січня українці відзначають День Соборності України. Цей день, 22 січня 1919 року, назавжди увійшов до національного календаря як велике державне свято – проголошення Акта Злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки. З цієї нагоди у Семенівському міському палаці культури напередодні відбувся тематичний  концерт під назвою «Одна єдина Соборна Україна» за участі керівництва громади.