14 Січня, 2022 р., 10:09
Відповідно до статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» в період січень – березень 2022 року в Чернігівський області буде проведено приписку юнаків 2005 року народження
13 Січня, 2022 р., 16:35
100-річний ювілей відзначила жителька з села Машеве.
13 Січня, 2022 р., 16:06
Безробітній особі доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вона перебуває на обліку в службі зайнятості, отримує допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працює, виконує роботу, надає послуги за цивільно-правовими договорами або займається підприємницькою діяльністю тощо.
13 Січня, 2022 р., 16:05
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, збільшила тарифи на розподіл електроенергії у 2022 році для низки регіональних операторів системи розподілу (ОСР).
13 Січня, 2022 р., 12:48
11 січня 2022 року КП «Семенівське» працювало над видаленням аварійних дерев в селах Жадове та Чорний Ріг.
13 Січня, 2022 р., 08:02
14 січня о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
12 Січня, 2022 р., 14:07
Саме стільки громадян області знайшли роботу за направленням служби зайнятості, з них майже 16% - оперативно, до набуття статусу безробітного. Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.
10 Січня, 2022 р., 16:27
Це стосується тих роботодавців, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців, надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.