21 Грудня, 2021 р., 15:10
У зв’язку з новорічними святами, внесено зміни до графіку вивезення твердих побутових відходів від домогосподарств.
21 Грудня, 2021 р., 14:59
Лише в листопаді цього року клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут», які обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж», змогли зменшити свої витрати на блакитне паливо на 994,8 тисяч гривень.
21 Грудня, 2021 р., 12:28
20 грудня 2021 року КП «Семенівське» працювало над видаленням аварійних дерев по вулиці Жовтнева в місті Семенівка.
21 Грудня, 2021 р., 11:30
21 грудня на позачерговому засіданні виконавчого комітету погоджено та винесено на розгляд сесії міської ради проєкт рішення п'ятнадцятої сесії міської ради восьмого скликання "Про бюджет Семенівської міської територіальної громади на 2022 рік".
21 Грудня, 2021 р., 09:39
Одним із завдань в роботі Семенівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є надання соціальних послу різним категоріям дітей та осіб і, насамперед, дітям та особам з особливими потребами.
20 Грудня, 2021 р., 13:58
У наступному році Мінсоцполітики значно збільшить фінансування розвитку соціальних послуг у громадах. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час круглого столу «Регіональна практика реалізації державної політики у сфері захисту прав дітей на прикладі громад Вінницької області», який відбувся за участі керівництва області, районних державних адміністрацій та громад, фахівців соціальної галузі, громадських організацій.
20 Грудня, 2021 р., 07:54
Напередодні свята, до учнів КЗ "Семенівська дитяча музична школа" завітав Святий Миколай та й подарував смаколики, а  учні привітали його святковим концертом.
19 Грудня, 2021 р., 08:05
В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей та бідних, тих, хто найбільше потребує любові та турботи.