24 Грудня, 2021 р., 10:40
Відповідно до Закону України «Про оборону України», територіальну оборону на всій території України організовує Генеральний штаб Збройних Сил України, а на території областей – обласні державні адміністрації (в межах своїх повноважень).
24 Грудня, 2021 р., 08:23
У відділі культури та туризму Семенівської міської ради 23 грудня 2021 року відбулися другі засідання конкурсних комісій з конкурсного добору на посади директорів КЗ «Семенівська дитяча музична школа» та КЗ «Семенівський міський палац культури». На засіданнях конкурсна комісія провела співбесіди з кандидатами та заслухала презентації проєктів програм розвитку ДМШ та МПК на 1 і 5 років.
23 Грудня, 2021 р., 16:40
Сьогодні на засіданні п’ятнадцятої сесії міської ради восьмого скликання депутати розглянули та затвердили бюджет Семенівської міської територіальної громади на 2022 рік: по доходах - у сумі 167354700 грн, по видатках - у сумі 166854700 грн.
23 Грудня, 2021 р., 16:29
Відділ розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради, з метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва за для інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу запрошує прийняти участь у вебінарі на тему «РРО з 1 січня 2022 року: все, що потрібно знати»
23 Грудня, 2021 р., 10:40
Міноборони у сотні разів розширило перелік спеціальностей та професій після одержання яких жінки беруться на облік військовозобов'язаних. Документ набув чинності 17 грудня.
22 Грудня, 2021 р., 12:52
Другий  відділ (м.Семенівка) Новгород-Сіверського районного територіального  центру комплектування та соціальної підтримки запрошує громадян на військову службу за контрактом в Збройних Силах України .
22 Грудня, 2021 р., 11:54
Напередодні новорічних свят кожен малюк хоче отримати хоч невеличкий, але такий очікуваний подарунок. Найбільше їх потребують діти із сімей, родини яких опинились в скрутному становищі.
22 Грудня, 2021 р., 08:00
Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі!