10 Грудня, 2021 р., 11:17
На виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджено Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року №130 (надалі – Порядок) Семенівська міська рада інформує споживачів про намір здійснити встановлення тарифів на послугу із поводження з твердими побутовими відходами на території Семенівської міської ради, яку надає комунальне підприємство «Семенівське».
10 Грудня, 2021 р., 08:05
Виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі СЕМЕНІВКА:
09 Грудня, 2021 р., 11:52
Програма UNEW створена для лідерок місцевого самоврядування та громадських активісток задля реалізації ініціатив у сфері цифровізації. Учасниці програми зможуть отримати нові знання та створити успішні проєкти для своєї громади за підтримки команди менторів-лідерів цифрової трансформації в Україні.
09 Грудня, 2021 р., 11:51
10 грудня о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
08 Грудня, 2021 р., 15:07
У відділі культури та туризму Семенівської міської ради 08 грудня 2021 року відбулися перші засідання конкурсних комісій з конкурсного добору на посади директорів КЗ «Семенівська дитяча музична школа» та КЗ «Семенівський міський палац культури».
08 Грудня, 2021 р., 14:09
Клієнти категорії малого та середнього бізнесу можуть спланувати витрати на електроенергію на весь І квартал 2022 року. Постачальник енергоресурсів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує укласти договір постачання електричної енергії за тарифом «Фіксований».
08 Грудня, 2021 р., 10:59
На Чернігівщині сьогодні оголошено день жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом, в результаті якої загинули 13 людей.
08 Грудня, 2021 р., 10:49
З метою більшої поінформованості громадян у період карантину та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги нагадую про систему безоплатної правової допомоги.
08 Грудня, 2021 р., 08:35
Державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг.  Підготували добірку послуг для людей з інвалідністю.
08 Грудня, 2021 р., 08:08
Благодійний Фестивальний Марафон започатковано за ініціативою