06 Грудня, 2021 р., 08:03
Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби! Дорогі захисники України! Від щирого серця вітаю вас з Днем збройних сил України! Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення, захищаючи територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. За плечима військових славні традиції предків, великі звитяги козацтва, наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.
03 Грудня, 2021 р., 12:26
02 грудня 2021 року відбулося засідання чотирнадцятої сесії міської ради восьмого скликання.
03 Грудня, 2021 р., 09:00
ДО «РФПП по Чернігівській області» запрошує представників бізнесу до участі в семінарі на тему: «Перевірки контролюючих органів, Типові порушення».
03 Грудня, 2021 р., 08:07
Виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі СЕМЕНІВКА:
02 Грудня, 2021 р., 16:27
Із 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». ГО «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих.
02 Грудня, 2021 р., 13:38
Що таке супервізія, хто такий супервізор? У світі відомі різні терміни для окреслення  як  процесу супервізії, так і особи супервізора. Але які б терміни не використовувалися (супервізори, ментори, наставники тощо), головне  те, що метою їх діяльності  є професійна підтримка педагогів, а  НЕ перевірка чи контроль.
02 Грудня, 2021 р., 10:34
З 1 грудня 2021 року, в Україні підвищено прожитковий мінімум. Тепер він для працездатних громадян становить 2481 гривню, для непрацездатних – 1934 гривні.
01 Грудня, 2021 р., 16:56
Сьогодні, 1 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Сергія Деденка. У ході засідання розглянуто ряд важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
01 Грудня, 2021 р., 16:53
СНІД – одна з найскладніших проблем людства. Багато що про СНІД вже відомо, але щодня з’являється нова інформація.