16 Листопада, 2021 р., 10:39
Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.  Ми зібрали добірку послуг, яка може знадобитись при отриманні житла або грошової компенсації від держави:
16 Листопада, 2021 р., 10:38
В Чернігівській області 269 бюджетних установ та організацій, приєднаних до системи газопостачання. Всім бюджетним організаціям, які в цьому опалювальному сезоні планують використовувати газ, необхідно до 1 грудня укласти договори з постачальником газу.
15 Листопада, 2021 р., 14:49
Семенівська міська рада глибоко сумує з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті КОЗЛОВА Володимира Васильовича, голови ради спілки учасників АТО та висловлює щирі співчуття рідним.
15 Листопада, 2021 р., 12:47
До уваги керівників агропродовольчого сектору!
15 Листопада, 2021 р., 12:45
Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації в рамках виконання Комплексної програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки «Чернігівщина конкурентоспроможна» з метою створення сприятливого середовища для започаткування підприємницьких ініціатив та просування інвестиційного потенціалу регіону оголошено конкурс з відбору кращих інвестиційних проєктів/бізнес ідей «InvestUP.CN» (https://economy.cg.gov.ua/index.php?id=443350&tp=0 ).
15 Листопада, 2021 р., 12:35
Як використовувати газове опалення ефективно та економно?
15 Листопада, 2021 р., 12:34
Система опалення має підтримувати комфортну температуру в будинку. Якщо опалювані приміщення втрачають температуру - котел працює активніше, споживаючи більше палива. І чим більші тепловтрати, тим більше доведеться платити за газ.
15 Листопада, 2021 р., 10:49
З 25 листопада 2021 року відповідно до наказу Чернігівського рибоохоронного патруля від 12.11.2021 № 147-од розпочинається заборона на будь-який вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.
15 Листопада, 2021 р., 09:25
На базі АТ «Чернігівгаз» відкрили РГК Освітній простір. Він став п’ятим в мережі, яка нараховуватиме 16 подібних закладів в Україні.