08 Листопада, 2021 р., 15:29
З червня 2021 року на базі реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування створено Електронний реєстр листків непрацездатності. Але незважаючи на те, що електронна система лікарняних в Україні  вже довела свою ефективність, у лікарів, роботодавців та застрахованих осіб до цього часу виникають запитання щодо порядку роботи системи електронних листків непрацездатності.
08 Листопада, 2021 р., 14:37
Із січня по жовтень 2021 року ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», отримало майже 130 тисяч гривень платежів, які дуже важко ідентифікувати.
08 Листопада, 2021 р., 14:35
Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області, відповідно до наказу від 08 листопада 2021 року № 189 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти - Чорнорізького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Семенівської міської ради Чернігівської області
08 Листопада, 2021 р., 14:30
Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області, відповідно до наказу від 08 листопада 2021 року №189 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти - Машівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Семенівської міської ради Чернігівської області
05 Листопада, 2021 р., 17:33
На черговому засіданні сесії, 4 листопада, депутати розглянули та затвердили звіт про виконання бюджету Семенівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року: по доходах - у сумі 123237,5 тис. грн, по видатках - у сумі 109668,0 тис. грн.
05 Листопада, 2021 р., 12:18
Відділ розвитку економіки та інвестицій запрошує всіх представників малого і середнього підприємства, взяти  участь в онлайн-вебінарі на тему: «Актуальні питання напередодні закриття фінансового року»,   який відбудеться 12 листопада п.р. о 10.00-11.30 за участі представників Головного управління ДПС у Чернігівській області та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».
04 Листопада, 2021 р., 12:14
На сьогодні залишається актуальною проблема вживання алкогольних, тютюнових виробів неповнолітніми. Нажаль, деякі продавці зазначеної групи товарів безвідповідально ставляться до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.
03 Листопада, 2021 р., 16:54
03 листопада на черговому засіданні виконавчого комітету прийняті рішення з актуальних питань життєдіяльності громади.
03 Листопада, 2021 р., 16:11
3717 побутових клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», полегшили навантаження на сімейні бюджети у період пікового споживання газу. Вони перейшли на тариф «Твій газ Рівномірний платіж», запропонований компанією у травні-вересні поточного року.