25 Жовтня, 2021 р., 10:01
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2017 року №769 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України» (зі змінами), Семенівська міська рада вивчає пропозиції щодо придбання на вторинному ринку житла для внутрішньо переміщених осіб та членам їх сімей – мешканцям Семенівської міської ради.
25 Жовтня, 2021 р., 09:47
Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв'язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проєкту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі – «Проект АГРО»).
25 Жовтня, 2021 р., 08:39
Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана тринадцята сесія міської ради восьмого скликання, яка планується відбутись 4 листопада 2021 року об 11-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.
22 Жовтня, 2021 р., 14:01
Із впровадженням Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС) стара система, яка всі 30 років незалежності України змушувала людину для звернення по соціальну допомогу від держави збирати численні довідки, вистоювати у чергах, а потім місяцями очікувати на рішення, відійде в минуле.
22 Жовтня, 2021 р., 10:47
Продовжуються роботи з благоустрою в Тимоновицькому старостинстві, а саме, силами працівників старостинства було прибрано від бур'янів територію у центрі села Тимоновичі.
22 Жовтня, 2021 р., 10:39
Відповідно до рішення сесії міської ради № 277 від 20 грудня 2018 року «Про затвердження Порядку дій міської ради щодо виявлення, обліку, зберігання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Семенівської міської ради» відділ комунального майна та соціального захисту Семенівської міської ради повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, а саме:
22 Жовтня, 2021 р., 08:52
21 жовтня 2021 року на засіданні виконавчого комітету на підставі розрахунків, наданих акціонерним товариством «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», встановлено тарифи на послугу з постачання теплової енергії:
22 Жовтня, 2021 р., 07:47
Виконання оперативних перемикань
21 Жовтня, 2021 р., 12:22
З метою забезпечення сталого розвитку Семенівської міської територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Семенівська міська рада розпочинає процедуру розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Семенівської територіальної громади.
21 Жовтня, 2021 р., 10:05
Відповідно до Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 26.01.2021 №26-2/VIIІ Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації у співпраці з Чернігівським обласним молодіжним центром проводитимуть національно-патріотичний форум імені Левка Лук’яненка (далі – форум), що відбудеться в м. Чернігові з 28 по 29 жовтня 2021 року.