13 Жовтня, 2021 р., 11:35
6 жовтня 2021 року на засіданні Кабінету Міністрів України була прийнята постанова №1039 «Про внесення змін у додатки 1-3 до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 р. № 1209». Постанова набрала чинності з 12 жовтня 2021 року.
13 Жовтня, 2021 р., 11:23
З 01 жовтня  2021 року розпочався осінній призов «Осінь-2021» на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.
13 Жовтня, 2021 р., 10:40
Працівниками Тимоновицького старостинства та місцевими жителями було відремонтовано колодязь в селі Луб"яне, в якому зламався журавель, таким чином відновлено підйом води з колодязя.
13 Жовтня, 2021 р., 10:37
14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів українців. На свято Покрови Пречистої Богородиці, ми відзначаємо День Захисника України та День українського козацтва.
13 Жовтня, 2021 р., 09:56
Семенівська міська рада запрошує всіх бажаючих прийняти участь у навчанні за програмою «Бізнес-акселератор», яку розробила Агенція регіонального розвитку Чернігівської області спільно з Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації.
13 Жовтня, 2021 р., 09:52
Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області, відповідно до наказу від 13 жовтня 2021 року №152 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти - Машівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Семенівської міської ради Чернігівської області
13 Жовтня, 2021 р., 09:49
Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області, відповідно до наказу від 13 жовтня 2021 року № 152  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти - Тимоновицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Семенівської міської ради Чернігівської області
13 Жовтня, 2021 р., 09:45
Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області, відповідно до наказу від 13 жовтня 2021 року № 152 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти - Чорнорізького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Семенівської міської ради Чернігівської області
12 Жовтня, 2021 р., 15:11
12 жовтня на позачерговому засіданні виконавчого комітету прийняті рішення щодо влаштування на постійне проживання мешканця с. Лосівка до Територіального центру соціального обслуговування; щодо соціального захисту дитини-сироти, а також захисту майнових прав дітей.
12 Жовтня, 2021 р., 15:05
Напередодні Дня козацтва для школярів міста у центральному парку силами педагогів- організаторів, відділу освіти, молоді та спорту, разом з педагогами Центру дитячої та юнацької творчості організовано рухливий квест для учнів 5-7 класів "Цікаві пригоди рідним містом".