18 Листопада, 2021 р., 11:29
Ліс - це свіже повітря та чисте довкілля. Завдяки лісу зберігається біорізноманіття. У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки планується висадити 1 мільярд нових дерев, за 10 років - збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів. Пропонуємо кожному долучитися до озеленення країни!
18 Листопада, 2021 р., 11:27
04.08.2021 постановою КМУ № 890 «Зміни, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до деяких постанов Уряду з питань прикордонного режиму. Зокрема: актуалізовано назви: контрольованих прикордонних районів – зміни до постанови КМУ від 03.08.1998 №1199 “Про контрольовані прикордонні райони”
17 Листопада, 2021 р., 16:50
Семенівська міська рада на виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджено Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 05 червня 2018 року № 130 (надалі - Порядок), інформує споживачів про намір здійснити встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії, які надає АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі – АТ «ОТКЕ»).
17 Листопада, 2021 р., 10:07
Асоціація благодійників України оголошує прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021». Цьогоріч стартує 15-й за рахунком, ювілейний, конкурс, який має на меті відзначити найкращі благодійні та волонтерські ініціативи, реалізовані протягом 2021 року.
16 Листопада, 2021 р., 16:54
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що держава продовжує наявні програми підтримки бізнесу та громадян, які постраждали від пандемії COVID-19, а також розробляє низку нових інструментів для допомоги. Зокрема, щеплені двома дозами вакцини проти COVID-19 українці незабаром зможуть отримати від держави 1 тис. грн.
16 Листопада, 2021 р., 15:10
Бізнес може сплачувати за послугу з постачання електроенергії та послугу з її розподілу за одним рахунком від компанії-постачальника.
16 Листопада, 2021 р., 14:02
Відповідно до вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 24.02.2021 № 71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році»  з 01 жовтня 2021 року розпочався черговий призов громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.
16 Листопада, 2021 р., 10:42
Призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена