03 Грудня, 2021 р., 08:07
Виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі СЕМЕНІВКА:
02 Грудня, 2021 р., 16:27
Із 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». ГО «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих.
02 Грудня, 2021 р., 13:38
Що таке супервізія, хто такий супервізор? У світі відомі різні терміни для окреслення  як  процесу супервізії, так і особи супервізора. Але які б терміни не використовувалися (супервізори, ментори, наставники тощо), головне  те, що метою їх діяльності  є професійна підтримка педагогів, а  НЕ перевірка чи контроль.
02 Грудня, 2021 р., 10:34
З 1 грудня 2021 року, в Україні підвищено прожитковий мінімум. Тепер він для працездатних громадян становить 2481 гривню, для непрацездатних – 1934 гривні.
01 Грудня, 2021 р., 16:56
Сьогодні, 1 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Сергія Деденка. У ході засідання розглянуто ряд важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
01 Грудня, 2021 р., 16:53
СНІД – одна з найскладніших проблем людства. Багато що про СНІД вже відомо, але щодня з’являється нова інформація.
01 Грудня, 2021 р., 16:07
Компанія 104.ua розробила нову версію мобільного додатку для споживачів природного газу, який замінить попередню.
30 Листопада, 2021 р., 15:58
Завдяки спільній роботі Мінсоцполітики та Мінцифри з цифровізації державних послуг у сфері соціального захисту від сьогодні через портал Дія люди зможуть отримати ще 7 послуг соціального характеру. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час презентації Мінсоцполітики спільно з Мінцифрою нових послуг у Дії, пов’язаних із соціальною та пенсійною сферами.