31 Грудня, 2021 р., 08:35
Стан дорожнього покриття – болюча тема та проблема більшості громад країни. Не є винятком і наша Семенівська міська рада, яка одним із пріоритетних завдань визначила поліпшення дорожнього покриття населених пунктів громади в межах наявного фінансового ресурсу.
30 Грудня, 2021 р., 10:48
РГК реалізувала в «Чернігівгазі» перший інноваційний цифровий проект – централізоване диспетчерське управління. Воно забезпечить  чіткість балансування, стабільність та безпечність газопостачання, і стане прикладом для створення  централізованих диспетчерських в усіх компаніях, які працюють під брендом РГК. В ньому в єдину систему об’єднані всі інформаційні потоки про роботу оператора ГРМ. Це необхідно для оперативного реагування на ключові задачі, які стосуються розподілу газу.
29 Грудня, 2021 р., 15:04
Конкурс буде проведено 20.01.2022 року в Семенівській міській раді  за адресою: м. Семенівка, вул. Червона Площа, буд. 6.
29 Грудня, 2021 р., 15:02
29 Грудня, 2021 р., 12:17
Ціна газу для побутових клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», у січні наступного року залишиться на рівні 7,99 грн за кубічний метр.
28 Грудня, 2021 р., 16:41
Дід Мороз зі Снігуронькою завітав до дітей дитячої музичної школи з великою торбою подарунків! Їх тепло зустріли учні, які підготували святковий концерт і занурились у передноворічну казку! Традиційно Новгород-Сіверський сирзавод проявив турботу і передав для дітей солодощі, за що велике спасибі!
28 Грудня, 2021 р., 12:59
29 грудня о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
24 Грудня, 2021 р., 13:58
Шановні працівники архівних установ!