10 Січня, 2020 р., 14:16
13 січня 2020 року о 10.00 годині в приміщенні адміністративної будівлі відбудеться засідання (позачергове) виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
10 Січня, 2020 р., 12:59
Конкурс відбудеться 10 лютого 2020 року о 10.00 год. за адресою: м. Семенівка, вул. Червона Площа, буд. 6.
09 Січня, 2020 р., 13:11
8 січня, на 61- му році раптово пішла з життя Олександра Василівна Дудко – депутат Семенівської міської ради сьомого скликання, обрана від Семенівської районної  в   Чернігівській області організації ПАРТІЇ  «БЛОК ПЕТРА   ПОРОШЕНКА   «СОЛІДАРНІСТЬ», член постійної комісії міської ради з  питань житлово-комунального господарства, власності, земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього природного середовища, директор ДП «Семенівське лісове господарство».
08 Січня, 2020 р., 16:45
Зимові свята – час приємних миттєвостей, цінних подарунків. Бо зимові свята – це щось таке, чого чекаєш цілий рік.
08 Січня, 2020 р., 12:00
Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради запрошує представників учнівських парламентів та активних молодих людей громади долучитися до створення Молодіжної ради як дорадчого органу при Семенівській міській раді. Це буде орган для кращої комунікації молоді з владою у вирішенні проблем, які турбують молоде покоління нашого міста.
04 Січня, 2020 р., 09:43
Розпорядженням міського голови від 03 січня 2020 року №1  та відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» призначене друге засідання тридцять першої сесії міської ради сьомого скликання , яке планується відбутись 14 січня 2020 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.
02 Січня, 2020 р., 15:53
Про проведення громадських слухань щодо розгляду містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Семенівка, вул. Самойловича, 27 під реконструкцію житлового будинку в приміщення магазину