17 Січня, 2020 р., 08:50
16 січня у КЗ "Семенівська дитяча музична школа" відбувся творчий захід "Україна колядує", на якому були представлені традиції різдвяних свят українського народу.
16 Січня, 2020 р., 15:06
14 січня міський голова Сергій Деденко провів друге засідання 31-ї сесії міської ради.
16 Січня, 2020 р., 12:31
Перед безпосереднім створенням кооперативу давайте ознайомимося з поняттям сільськогосподарський обслуговуючий кооператив — це кооператив, що утворюється шляхом добровільного об"єднання фізичних та/або юридичних осіб-виробників сільськогосподарської продукції для організації обслуговування, спрямованого на зменшення витрат та/або збільшення доходів членів цього кооперативу під час провадження ними сільськогосподарської діяльності та на захист їхніх економічних інтересів.
16 Січня, 2020 р., 08:27
Шановні випускники шкіл м. Семенівка та району - майбутні абітурієнти 2020 року, 01 вересня 2019 року розпочався Ваш останній навчальний рік у школах. Перед Вами стоїть важкий вибір - вибір майбутньої професії. З цієї нагоди Семенівське відділення поліції запрошує на навчання у вищі навчальні заклади із специфічними умовами навчання, для здобуття освітньо – кваліфікаційного рівня бакалавр за державним замовленням.
15 Січня, 2020 р., 11:59
24 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», якою надається можливість (право) теплопостачальним організаціям здійснювати зміну розміру нарахувань для споживачів теплової енергії та комунальних послуг у зв’язку із зниженням ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019/20 рр., починаючи із нарахувань за грудень 2019 року.
15 Січня, 2020 р., 08:01
Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області вилучили з незаконного обігу велику партію тютюну.
15 Січня, 2020 р., 08:00
Щедрик, щедрик, щедрівочко,
13 Січня, 2020 р., 16:09
З 1 травня 2019 року в повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» (далі — Закон).
13 Січня, 2020 р., 14:19
Шановні жителі м. Семенівка з 20 по 22 січня 2020 року комунальним підприємством «Семенівське» Семенівської міської ради буде проводиться утилізація новорічних ялинок шляхом подрібнення у спеціальному тріско-подрібнювачі. Прохання використані ялинки залишати біля своїх парканів.