28 Грудня, 2019 р., 12:23
18 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №1056 «Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією».
27 Грудня, 2019 р., 12:24
24 грудня відбулася чергова сесія міської ради, яку провів міський голова Сергій Деденко.
27 Грудня, 2019 р., 09:55
Незабаром стартують новорічні та різдв´яні свята.Кожна родина, трудовий та дитячий колектив з нетерпінням чекає Нового року, а з ним і покращення нашого життя.
24 Грудня, 2019 р., 15:34
За штатом в Семенівському відділенні поліції рахується 5 посад дільничних офіцерів поліції. Всі посади укомплектовані. З них працюють 3 поліцейські та ще 2 проходять первинну професійну підготовку.
24 Грудня, 2019 р., 14:20
23 грудня, під головуванням міського голови Сергія Деденка, виконавчий комітет міської ради погодив показники Плану соціально-економічного розвитку Семенівської об’єднаної територіальної громади та міського бюджету на  період 2020-2022 років.
22 Грудня, 2019 р., 12:26
Шановні працівники енергетичної галузі !
21 Грудня, 2019 р., 11:34
У податковій службі області відбулись Установчі збори по формуванню дорадчого органу - Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.