11 Грудня, 2019 р., 08:50
Сьогодні без електрики важко і майже неможливо уявити собі сучасне життя. Але електроенергія - це не тільки колосальна користь, а й при неправильному поводженні - загроза. Щоб не піддавати цій загрозі своїх близьких, себе та й взагалі оточуючих, варто знати прості правила електробезпеки:
09 Грудня, 2019 р., 16:50
Згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та теплово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130 Філія Ірванцівський торфозавод ДП «Чернігівторф» доводить до відома споживачів інфомацію про підвищення тарифів на послуги з централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення.
09 Грудня, 2019 р., 16:12
6 та 9 грудня, під головуванням міського голови Сергія Деденка відбулись дві позачергові сесії міської ради сьомого скликання.
09 Грудня, 2019 р., 16:05
6 грудня в Україні відзначається  День Збройних Сил України. Це свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.
09 Грудня, 2019 р., 14:51
На сьогодні місцеве самоврядування є найбільш наближеним до людей рівнем влади, який відіграє провідну роль у налагодженні плідної співпраці громадськості та обраних нею представницьких органів. Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, реальним базисом у вирішенні соціально-економічних питань на місцевому рівні.
09 Грудня, 2019 р., 12:04
Розпорядженням міського голови від 9 грудня 2019 року №210 та відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана тридцята (позачергова) сесія міської ради сьомого скликання, яка планується відбутись 9 грудня 2019 року о 14-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.
09 Грудня, 2019 р., 08:25
Щорічно 6 грудня українці відзначають День Збройних сил України, який був затверджений постановою Верховної Ради України в 1993 році.
09 Грудня, 2019 р., 08:24
У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера. Волонтери – це мирні воїни світла, які добровільно та виключно зі свого бажання, на безоплатній основі, здатні на все, за ради допомоги іншим. З ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирають гроші на ліки, надають притулок тим, хто залишив рідні домівки, годують, напувають, зігрівають.
09 Грудня, 2019 р., 08:20
4 грудня  в приміщенні Семенівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості був проведений «круглий стіл», присвячений проблемам попередження сімейного та гендерно обумовленого насильства в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
06 Грудня, 2019 р., 12:02
Проект створено для підтримки благодійних фондів та громадських організацій України. В його рамках фонд або організація мають змогу виграти грант у сумі 30 тис. грн на реалізацію своєї ідеї. Номінації: