25 Лютого, 2019 р., 11:46
26 лютого 2019 року у 17:00 годині відбудуться збори громадян міста Семенівка у малому залі Семенівського міського палацу культури.
25 Лютого, 2019 р., 07:52
Часи минають, мода змінюється, але є те, що завжди залишається актуальним: добра вдача, тонкий розум, ввічливість, гарні манери – все, що притаманне справжній леді.
22 Лютого, 2019 р., 16:51
19 лютого 2019 року були проведені загальні збори громадян в с. Архипівка та с.Леонівка.
22 Лютого, 2019 р., 15:51
Діяльність по підготовці стратегії розвитку Семенівської ОТГ наближається до фінішної прямої. Робоча група і експерт проекту Назар Глинський узгоджували основні положення, уточнювали дані та проводили необхідні консультації з таких головних питань як:
22 Лютого, 2019 р., 15:48
18 лютого в міській раді проведений конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку У конкурсі на зазначену вище посаду взяли участь дві кандидатури.
22 Лютого, 2019 р., 11:09
21 лютого в Україні відзначають Міжнародний день рідної мови. До святкування долучилися і навчальні заклади Семенівської громади. У школах учнями спільно з учителями-словесниками проведено масу цікавих пізнавальних заходів.
22 Лютого, 2019 р., 11:02
16 лютого 2019 року на базі Чернігівського ЗСО І-ІІІ ступенів № 19 Чернігівської міської ради був проведений фінальний етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
22 Лютого, 2019 р., 09:14
Добігає свого кінця зима, а спортивні змагання на території Семенівщини тільки починають набирати обертів. Цієї суботи, 23 лютого, у нашому місті планується проведення районних змагань з хортингу серед юнаків та дівчат та зональний етап чемпіонату Чернігівської області з волейболу серед жінок.
21 Лютого, 2019 р., 15:29
02 березня 2019 року об 11.00 год