27 Грудня, 2022 р., 09:32
Відповідно до статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження голови Новгород-Сіверської РДА №В-88 від 26.10.2022 року, наказу начальника ТЦК та СП Новгород-Сіверського РТЦК та СП №В-219 від 02.11.2022 року  в період з  січня по  березень 2023 року на території Новгород-Сіверського р-н  Чернігівської області буде проведено приписку юнаків 2006 року народження.
26 Грудня, 2022 р., 14:37
Мета освітнього онлайн-курсу – допомогти молоді набути навичок життєстійкості, що дозволить їм бути краще підготовленими до травм, загрозі значних стресів в умовах повномасштабної війни.
26 Грудня, 2022 р., 14:31
З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну,  рятуючись від війни, російських обстрілів, ракет і танків мільйони українців були змушені  залишити свої домівки в пошуках безпеки та шукати прихисток за кордоном, зокрема,  для своїх дітей.
23 Грудня, 2022 р., 15:24
Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про реалізацію спільного з Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариством Червоного Хреста України проекту щодо надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни» від 16 грудня 2022 р. № 1393.
22 Грудня, 2022 р., 14:35
Семенівська міська рада продає на аукціоні об’єкт малої приватизації – окреме нерухоме майно – нежитлова будівля в м . Семенівка
22 Грудня, 2022 р., 14:34
В АМУ наголошують, що Проєкт закону №5655 вимагає доопрацювання.
21 Грудня, 2022 р., 15:17
Наближаються новорічні свята. Кодекс законів про працю України визначає 12 днів на рік як святкові і неробочі дні, в які робота не проводиться (зокрема, Новий рік та Різдво Христове).
20 Грудня, 2022 р., 15:34
Відділ розвитку економіки та інвестицій Семенівськлої міської ради звертає увагу сільськогосподарських товаровиробників що, відповідно до абзацу першого підпункту 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України (далі ‒ Кодекс) сільськогосподарські товаровиробники – юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми, в яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.
19 Грудня, 2022 р., 15:32
Чи потрібно повідомляти працівника про зміни істотних умов праці в умовах воєнного часу?
19 Грудня, 2022 р., 13:46
Відділ розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради запрошує всіх бажаючих прийняти участь у семінарі на тему «Органічне виробництво: вимоги та можливості», який відбудеться 20 грудня 2022 року. Захід проходитиме з 10.00 до 13.00 год. в режимі оn-line на платформі Zoom. Під час проведення заходу учасники зможуть більш детально ознайомитись із перевагами ведення органічного виробництва, вимогами до його основних процесів та законодавчого регулювання у цій сфері.