05 Грудня, 2022 р., 15:46
Відділ розвитку економіки та інвестицій повідомляє, що у зв’язку з внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» Головне управління ДПС у Чернігівській області проводить роз’яснювальні заходи для платників податків.
01 Грудня, 2022 р., 15:27
СНІД – одна з найскладніших проблем людства. Багато що про СНІД вже відомо, але щодня з’являється нова інформація.
01 Грудня, 2022 р., 15:03
Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) реалізують програму з надання аграріям засобів тимчасового зберігання зерна (зернових рукавів). Завдяки підтримці урядів Канади, Японії та Minderoo Foundation українські фермери отримають близько 31 000 зернових рукавів, місткістю 200 тон кожен, що забезпечить зберігання 30% від загальнонаціональної потреби.
01 Грудня, 2022 р., 14:13
Друк квитанцій потребує багато ресурсів, зокрема електроенергії, яку ми зараз так бережемо.
30 Листопада, 2022 р., 11:26
Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2022 року по 30 червня 2023 року (включно) в області триватиме заборона на вилов річкових раків на період їх спарювання, винощування ікри та першої линьки.
30 Листопада, 2022 р., 11:25
Відповідно до рішення сесії міської ради № 277 від 20 грудня 2018 року «Про затвердження Порядку дій міської ради щодо виявлення, обліку, зберігання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Семенівської міської ради» відділ комунального майна та соціального захисту Семенівської міської ради повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, а саме:
29 Листопада, 2022 р., 15:35
Через удари по енергетичній інфраструктурі газовики нині, як і інші українці, працюють в складних, а подекуди і екстремальних умовах. Як ті, хто виконує роботи «в полях», так і ті, хто забезпечує організацію цих робіт та в цілому підприємства критичної інфраструктури. В умовах відключення світла – з генераторами, ускладненням виробничих процесів, і з розумінням своєї відповідальності за те, що газорозподільні мережі мають безперебійно функціонувати. Від цього залежить, чи буде газ в котельнях, які централізовано подають тепло та гарячу воду, в оселях українців та на підприємствах життєзабезпечення.
28 Листопада, 2022 р., 10:15
Дитина, позбавлена батьківського піклування, дитина-сирота… Чи може вона мати батьків, як більшість дітей у нашій країні?
25 Листопада, 2022 р., 16:16
Щороку в четверту суботу листопада вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му пам’ятна дата припадає на 26 листопада.
25 Листопада, 2022 р., 13:25
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю»  від 18.10.2022 № 2682-IX, який набрав чинності з 06.11.2022, суб’єкти господарювання з 01 січня 2023 року не реєструються та не звітують перед територіальним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю щодо працевлаштування осіб з інвалідністю за підсумками 2022 року (форма звітності № 10-ПОІ).