12 Грудня, 2022 р., 10:11
13-14 грудня в приміщенні Семенівської центральної бібліотеки за адресою: м. Семенівка, вул. Ч.Площа, 23 з 11:00 реєстратори БФ "Право на захист" будуть приймати заявки на отримання грошової допомоги від УВКБ ООН. А саме, 2220 грн на особу на місяць протягом 6-х місяців!
09 Грудня, 2022 р., 11:36
Данська компанія ROCKWOOL допомагає Чернігівщині перезимувати. Генератори, що раніше надійшли до області, загалом 60 одиниць «роз’їхалися» в різні куточки Чернігівщини — 47 ТГ.
09 Грудня, 2022 р., 11:31
У листопаді поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено до бюджетів усіх рівнів майже 1,8 млрд грн податків та зборів, що на 27,6 відс. або на 384 млн грн більше, ніж у листопаді минулого року. До попереднього місяця надходження зросли на 15,8 відс. (242,7 млн грн). Про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.
09 Грудня, 2022 р., 11:30
Відсторонення міського голови Чернігова Владислава Атрошенка від посади за рішенням суду - безпрецедентний випадок в історії незалежної Україні, який носить політичний характер і несе загрозу місцевому самоврядуванню, демократії та правам всіх громадян України. З такою заявою виступило правління Асоціації міст України.
07 Грудня, 2022 р., 14:38
Відділ розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради доводить до вашого відома, що АТ «Ельворті» виробник посівної та грунтооброблювальної техніки на території України та Східної Європи, з початку повномаштабної війни в Україні ініціювала запустити Програму «Ukraine is brave farmers» та зосередилася на створенні сприятливих умов для здійснення посівної кампанії у 2023 році.
07 Грудня, 2022 р., 09:41
Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводитиметься Всеукраїнська акція «16 днів проти гендерного насильства».
07 Грудня, 2022 р., 08:11
Шановні жителі Семенівської громади, депутати, посадові особи місцевого самоврядування!
06 Грудня, 2022 р., 16:27
Відділ розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради нагадує що, Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) реалізують програму з надання аграріям засобів тимчасового зберігання зерна (зернових рукавів).
06 Грудня, 2022 р., 10:53
Згідно з наказом Державної служби з питань праці від 05.12.2022 № 233 Управління Держпраці у Черкаській області, Управління Держпраці у Чернігівській області та Головне управління Держпраці у Київській області з 06 грудня 2022 року припиняють здійснення повноважень та виконання функцій з реалізації державної політики у відповідних сферах.
05 Грудня, 2022 р., 15:46
Відділ розвитку економіки та інвестицій повідомляє, що у зв’язку з внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» Головне управління ДПС у Чернігівській області проводить роз’яснювальні заходи для платників податків.