12 Січня, 2023 р., 15:10
Семенівська міська рада доводить до відома, що з 16 грудня 2022 року набрав чинності спільний Наказ Міністерства економіки України та Фонду державного майна України18 жовтня 2022 року № 3904/1223 «Про затвердження Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності». Детальніше можно ознайомитись за посиланням :
11 Січня, 2023 р., 14:31
Тариф на розподіл газу у 2023 році залишається таким самим, як був у 2022-му - 2,11 грн. Нагадаємо, відповідно до Постанови НКРЕКП № 2777 від 22.12.2021 з 01.01.2022 року для споживачів Чернігівської області був встановлений тариф на послуги розподілу природного газу 1,76 грн. за 1 м3 на місяць без урахування ПДВ (2,112 грн. за 1 м3 з ПДВ).
11 Січня, 2023 р., 14:30
Понад місяць в Україні обговорюють один з найскандальніших законопроєктів - №5655.
11 Січня, 2023 р., 11:44
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю»  від  18.10.2022  року  №2682-ІХ, який набрав чинності з 06.11.2022,
09 Січня, 2023 р., 15:16
Мобінг – це одна з форм дискримінації прав людини у трудових відносинах, яка проявляється через психологічне, економічне та інше насильство з метою приниження людської гідності. На робочому місці від нього потерпають чоловіки і жінки, досвідчені професіонали і молоді працівники. Мобінг існує як у державних установах, так і в приватних фірмах.
05 Січня, 2023 р., 15:59
З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва (далі – МСП), створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки (далі – Програма) передбачені заходи щодо інформаційної, консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.
30 Грудня, 2022 р., 17:16
Поліція Чернігівської області наголошує на дотриманні комендантської години в новорічну ніч. На території Новгород-Сіверського району дотримання правил комендантської години залишилися незмінними, незважаючи на святкові дні, обмеження діють з 23:00 до 04:00 години.
30 Грудня, 2022 р., 08:41
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЛІСЬКА КАРТОПЛЯНА КОМПАНІЯ» (скорочено – ТОВ «ПОЛІСЬКА КАРТОПЛЯНА КОМПАНІЯ»; код ЄДРПОУ суб‘єкта господарювання – 37593194; юридична та поштова адреса – 15432, Чернігівська область, Новгород-Сіверський район, с. Іванівка, вул. Центральна, 134А; телефон – +38 050 469 77 08; ел. пошта – polkarkom@gmail.com), повідомляє про наміри щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
28 Грудня, 2022 р., 09:03
Комунальний заклад «Семенівський історико-краєзнавчий музей» є головним осередком збереження матеріальної культурної спадщини Семенівської громади. У складний час воєнної агресії дуже важливо попри все зберегти історію нашого краю для майбутніх поколінь. Вже не вперше наш музей отримує допомогу від Центру допомоги мистецтву України Ukraine Aid Art Center. У день Святого Миколая 19 грудня 2022 року музей отримав генератор DAEWOO DDAE10500DSE-3G, який забезпечує безперебійну роботу закладу, матеріали для пакування та захисту музейних експонатів, спецодяг та вогнегасники.
27 Грудня, 2022 р., 16:25
Доводимо до відома сільгосптоваровиробників та підприємства харчової промисловості про те, що Мінагрополітики розпочинає прийом заявок від підприємств для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури. Згідно прийнятої постанови, 20 грудня набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2022 р. № 1384 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури», визначаються об’єкти критичної інфраструктури, де виробництво сільськогосподарської продукції визначено, як важливий елемент. Мінагрополітики закріплене як уповноважений орган, який може  розглядати і фіксувати перелік об’єктів критичної інфраструктури. Об’єкти, які є критично важливі для продовольчої безпеки матимуть додаткові інструменти для гарантій отримання електроенергії», – зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.