09 Вересня, 2021 р., 15:36
Сьогодні відбулась чергова одинадцята сесія міської ради восьмого скликання.
08 Вересня, 2021 р., 16:43
Сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету затверджено план заходів з нагоди святкування Дня міста та відзначення 78-ої річниці звільнення Семенівщини від нацистських загарбників, які плануються на 18 та 21 вересня 2021 року. Під час проведення заходів обов’язкове дотримання встановлених законодавством вимог щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19.
07 Вересня, 2021 р., 12:27
Шановні воїни-розвідники, ветерани військової розвідки!
07 Вересня, 2021 р., 12:26
Семенівська міська рада з метою забезпечення ефективності розпорядчих дій щодо управління комунальним майном та збільшення  надходжень до доходної частини бюджету міської територіальної громади,    прийняла ряд рішень по приватизації об’єктів комунальної власності Семенівської міської ради Чернігівської області у 2021 році.
06 Вересня, 2021 р., 16:37
Відділ комунального майна та соціального захисту міської ради продовжує роботу по удосконаленню орендних відносин відповідно до нових законодавчих актів, які регулюють питання  здачі в оренду майна комунальної власності через електронну систему.
06 Вересня, 2021 р., 16:29
8 вересня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
06 Вересня, 2021 р., 16:24
Несвоєчасні розрахунки за спожитий газ можуть стати причиною втрати субсидії на наступний сезон – нагадують у ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».
06 Вересня, 2021 р., 11:08
Семенівська міська рада повідомляє, що 07 вересня 2021 року об 11.00 год. на території Жадівського старостинського округу у приміщенні Жадівського сільського будинку культури буде проведено громадські слухання за участю кандидата на посаду старости Жадівського старостинського округу ПОМОЗКА Сергія Петровича.
06 Вересня, 2021 р., 08:33
У 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу. Напередодні початку нового навчального року, Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії #СтопБулінг.
06 Вересня, 2021 р., 08:26
НАСЕЛЕННЯ. Чисельність наявного населення в Новгород-Сіверському районі, за оцінкою, на 1 липня 2021р. становила 62,9 тис. осіб. Упродовж січня–червня 2021р. кількість жителів району зменшилася на          759 осіб.